SuperHome

NIKOLA NOSRETI

hledače
média

Nikola Nosreti

MARKÝZY - VÝBĚR Z KATALOGU

NABIDKA I NABIDKA II NABIDKA III

Markýzy pro ozdobu i ochranu

Nejvíce používanými typy jsou markýzy:
- výsuvné (horizontální výsuvná markýza)
s kloubovými nebo teleskopickými rameny ( zastínění teras, balkonů, předzahrádek, zahradních restaurací a pod.)
- výklopné a svislé markýzy
- korbové (košová markýza)
( zastínění výloh, vchodů do objektů a pod. )

Protisluneční markýzy se instalují na balkony, lodžie nebo terasy a dokáží chránit před slunečním zářením a dalšími klimatickými vlivy. Markýzy umístěné nad výkladními skříněmi chrání vystavené zboží před slunečními paprsky a usnadňují prohlídku zboží. Zlepšují estetický vzhled obchodů i restaurací, průčelí domů, dvorů i zahrad, chrání před klimatickými vlivy. Použité materiály jsou na vysokém stupni užité hodnoty, moderního desingu,vyráběné technologiemi ověřenými v západní Evropě.Jednoduché ovládání a snadná údržba.Možnost širokého výběru tkanin a plastů. Možnost reklamního potisku plochy krytí nebo volánu.

Jako potahové materiály jsou používány akrylátové tkaniny a PVC folie v široké paletě barev a vzorů s barevnou stálostí, protiplísňovou úpravou a impregnací
Vedle textilních markýz dodáváme i nejrůznější plastové stříšky nad okna, balkony, vstupy, průchody, stánky a přístřešky.
Markýzy jsou oblíbeným textilní stínícím prvkem nejen na lodžiích, balkonech, terasách a klidných místech vašeho rodiného domu a bytu, ale také vítanou ochranou před sluncem u restauračních zahrádek.
Stříšky ve tvaru tunelu nebo pagody mohou zastřešit při nejrůznějších akcích na veletrzích a v terénu Vaše prodejní stánky a expozice
Výsuvné markýzy jsou vyrobeny z lehkých a konstukčně pevných materiálů. Navíjecí válec na látku je pozinkovaný , jeho uložení je v duralových konzolách. Kloubová ramena jsou vyrobena z extrudovaného hliníku , napnutí ocelovou pružinou přenáší dvojité ocelové lanko.
Látky se dnes vyrábí hlavně z vláken hustě tkaného leacrylu, impregnace tkaniny metodou SCOTCHGARD zaručuje vysokou odolnost proti prachu, výfukovým plynům a plísním. Takto vyrobené a upravené látky vykazují vysokou pevnost, tvarovou stálost a barevnost.
Navíjecí válec je možné krýt hliníkovou nebo plastovou kazetou - látka i mechanismus tak bez problému přečkají zimní měsíce.
Ovládání klikou nebo motoricky. Možnost použití i dálkového ovládání.
Úhel výsuvu markýzy je možné nastavit od 0° do 80°

Markýzy a bytové zařízení Vám dodá firma
NIKOLA NOSRETI, Tvorkovských 11, 709 00 Ostrava
tel. a fax: 069/663 4284 E-mail: film.nikola@iol.cz
www.darius.cz/firma/markyzy
HOME DARIUS.CZ HOME NIKOLA NOSRETI HOME MARKYZY